Φωτιστικό Τοίχου LED ARIA PN17LEDW40CH




Φωτιστικό Τοίχου LED ARIA PN17LEDW40CH
49,97€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: PN17LEDW40CH
- EAN: 5208055058945
Περιγραφή
Το φωτιστικό τοίχου LED ARIA PN17LEDW40CH συνδυάζει σύγχρονη σχεδίαση με την ανθεκτικότητα του ανοξείδωτου ατσαλιού και την κομψότητα του φινιρίσματος σε χρώμιο. Διαθέτει ενσωματωμένο LED 8W που αποδίδει θερμό λευκό φως (3000K) με φωτεινότητα 520 lumens, προσφέροντας ευχάριστο και ξεκούραστο φωτισμό για καθημερινή χρήση. Με διαστάσεις 40x12x19 cm και δείκτη στεγανότητας IP44, είναι κατάλληλο για χρήση σε μπάνια, διαδρόμους ή προστατευμένους εξωτερικούς χώρους. Το λαμπερό μεταλλικό φινίρισμα και η διακριτική αισθητική του το καθιστούν ιδανική επιλογή για χώρους που απαιτούν λειτουργικότητα με μοντέρνο στυλ.
| Default | |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Υλικό (κύριο) | Ανοξείδωτο Ατσάλι |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | Μονή Κατεύθυνση Φωτός |
| Οικογένεια | ARIA |
| Dimmable | Όχι |
| Υλικό (δευτερεύον) | Ακρυλικό |
| Χρώμα (κύριο) | Ασημί |
| Εγκατάσταση | Επίτοιχη |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙ |
| Ισχύς | 8 W |
| Υλικό Καλωδίου | - |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP44 |
| Χρώμα Καλωδίου | - |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 520 lm |
| Χρώμα (δευτερεύον) | Λευκό |
| Περιστροφή βραχίονα/κεφαλής | ΟΧΙ |
















